Kanapa z ruchomymi podłokietnikami Asti
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Martini
Kanapa Martini to idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i eleganckiego mebla do salonu.
Kanapa posiada automatyczny mechanizm rozkładania, który umożliwia szybkie i łatwe zmianę kanapy w wygodne łóżko.
Wyposażona jest w duży pojemnik na pościel, który pozwala na przechowywanie dodatkowych poduszek, kołder lub prześcieradeł.
Zapewnia komfort użytkowania dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej w siedzisku i oparciu.
Kanapa Martini zachwyca swoim nowoczesnym i stylowym wyglądem, ma proste i eleganckie kształty, a także dostępna jest w wielu kolorach i tkaninach do wyboru.
System rozkładania DL
Należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość oparcia | 90 cm |
| Szerokość | 260 cm |
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość nóżek | 10 cm |
| Powierzchnia spania | 140 cm / 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | pianka T30, sprężyny bonnelowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Nóżki | metalowe |
| Dodatkowe funkcje | ruchome podlokietniki |
| Wypełnienie poduszek | pianka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!