Komoda czterodrzwiowa Novado NO-2 [JARSTOL]
Cena regularna:
1 359,00 zł
towar niedostępny
Komoda NO-2 z kolekcji JARSTOL
KOMODA NOVADO N-2 to propozycja stworzona z myślą o nowoczesnych wnętrzach, w których liczy się zarówno styl, jak i funkcjonalność. Ten nisko osadzony mebel o kompaktowej formie doskonale sprawdzi się jako komoda do salonu, sypialni czy nawet przedpokoju, oferując przestrzeń do przechowywania bez wizualnego przytłaczania wnętrza. Dostępna w dwóch wyrafinowanych kolorach – ciepłym Clay Gray oraz klasycznej bieli – pozwala na łatwe dopasowanie do różnych stylów aranżacyjnych.
Przemyślany układ dwóch pojemnych szuflad oraz dwóch bocznych szafek z półkami umożliwia uporządkowanie niezbędnych rzeczy w sposób praktyczny i estetyczny. Szuflady doskonale nadają się na drobne akcesoria, dokumenty lub tekstylia, podczas gdy szafki sprawdzą się w przechowywaniu większych przedmiotów. Delikatnie zaokrąglone krawędzie stanowią znak rozpoznawczy całej kolekcji NOVADO, dodając bryle miękkości i zwiększając bezpieczeństwo użytkowania – szczególnie w domach z dziećmi.
Uzupełnieniem całości są smukłe metalowe uchwyty oraz wysokie, owalne nogi, które nadają lekkości i pozwalają na wygodne sprzątanie, również przy użyciu robota sprzątającego. Frezowane fronty z foliowanego MDF-u podkreślają nowoczesny charakter mebla, a system cichego domyku zapewnia komfort codziennego użytkowania.
NOVADO N-2 to mebel, który łączy estetykę, ergonomię i nowoczesne wzornictwo – idealny dla osób, które szukają spójnych i stylowych rozwiązań do codziennego życia, harmonijnie wpisując się w minimalistyczne lub bardziej przytulne aranżacje.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 176,5 cm |
| Głębokość | 40,5 cm |
| INNE | |
| Materiał | korpus - laminowana płyta meblowa, fronty - płyta MDF, obrzeże - okleina ABS, nogi - stalowe owalne, malowane proszkowo |
| Kolor Frontów/Korpusów |
Biel Alpejska lub Clay Gray do wyboru
|
| Okucia | prowadnica kulkowa z miękkim dociągiem, uchwyty metalowe |
| Dodatkowe funkcje | cichy domyk |
| Ilość drzwi | 4 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Ilość półek | 3 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!