Komoda sosnowa KD100
Cena regularna:
towar niedostępny
Sosnowa komoda KD100 rozkocha w sobie miłośników klasycznych i ponadczasowych wnętrz. Jej minimalistyczny design sprawia, że wpasuje się w niemal każdą aranżację wnętrz. Wyraźnie widoczne usłojenie naturalnego drewna z którego powstała dodaje jej uroku oraz ociepla pomieszczenie, w którym zostanie wyeksponowana. Dzięki komodzie KD100 stworzysz piękne, niezwykle przytulne, ale i funkcjonalne wnętrze. Wyposażona w 4 pojemne szuflady. Za drzwiczkami znajduje się przestrzeń z półką. Duży blat mebla posłuży do eksponowania rodzinnych pamiątek lub zdjęć.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| INNE | |
| Materiał | drzewo sosnowe |
| Prowadnice | rolkowe |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 29 kg |
| Pakowanie | produkt w elementach |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!