Krzesło tapicerowane Leon OVD [Bjorn]
Cena regularna:
towar niedostępny
Krzesło tapicerowane Leon [BJORN]
Krzesło Leon to propozycja dla osób, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale i nowoczesny, lekki design. Metalowa rama oraz wsparcie zapewniają solidność, a tapicerowane siedzisko podnosi komfort użytkowania. Ten model świetnie sprawdzi się w przestrzeniach domowych i komercyjnych, gdzie liczy się wygoda oraz styl.
Kluczowe zalety:-
Nowoczesna i lekka konstrukcja – metalowa rama i wsparcie są trwałe, a jednocześnie zachowują optyczną lekkość mebla dzięki starannemu wykończeniu.
-
Personalizacja wykończenia – szeroki wybór kolorów nóg i wsparcia pozwala idealnie dopasować krzesło do indywidualnych potrzeb aranżacyjnych.
-
Komfortowa tapicerka – oferujemy wiele tkanin i kolorów, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także zwiększają wygodę podczas użytkowania.
-
Wygodne opakowanie – krzesła sprzedawane w zestawach po 2 sztuki, ułatwiają kompletowanie mebli do stołu i większych przestrzeni.
Leon to połączenie stylu i praktyczności. Skonfiguruj swoje krzesło, wybierając najlepsze kolory i materiały, aby stworzyć mebel idealnie dopasowany do Twojej przestrzeni.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 89 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 62,5 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość oparcia | 45 cm |
| INNE | |
| Rama | metalowa |
| Wsparcie | metal |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Kolor nóżek | do wyboru: czarny, szary, biały, mokka, złoto |
| Lakierowanie | farba proszkowa (matowa) |
| Dodatkowe opcje | mechanizm obrotowy za dopłatą |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!