Krzesło tapicerowane z podłokietnikami Stark PR/OV [Bjorn]
Cena regularna:
towar niedostępny
Krzesło tapicerowane Stark [BJORN]
Krzesło Stark z podłokietnikami to połączenie siły wytrzymałej konstrukcji z wygodą i wyrazistym stylem. Model ten wyróżnia się tapicerowanym siedziskiem i ergonomicznymi podłokietnikami, a także szeroką gamą dostępnych kształtów nóg i personalizowanych opcji wykończenia.
Kluczowe zalety:-
Pewna i stabilna konstrukcja – metalowa rama oraz wsparcie malowane proszkowo w wybranym kolorze gwarantują trwałość oraz estetykę przez lata.
-
Komfort dzięki podłokietnikom – szerokie, ergonomiczne podparcia umożliwiają odprężenie ramion i zwiększają wygodę zwłaszcza podczas dłuższego przebywania przy stole.
-
Różnorodność form nóg – wybierz spośród kilku autorskich kształtów podstawy, podkreślając unikalny charakter wnętrza.
-
Możliwość wyboru tapicerki – tapicerowane siedzisko dostępne jest w wielu kolorach i rodzajach tkanin, co pozwala zrealizować nawet nietypowe aranżacyjne pomysły.
Stark to wszechstronne krzesło, które łączy solidność z pełną wygodą – zadbaj o funkcjonalność i estetykę w każdej strefie swojego wnętrza.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 82 cm |
| Szerokość | 57,5 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Szerokość siedziska | 57,5 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 38 cm |
| INNE | |
| Rama | metalowa |
| Wsparcie | metal |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Kolor nóżek | do wyboru: czarny, szary, biały, mokka, złoto |
| Lakierowanie | farba proszkowa (matowa) |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!