Ława/ stolik Dallas D-14
Cena regularna:
519,00 zł
towar niedostępny
Ława Dallas D14 z kolekcji Forrest
| WYMIARY | |
| Wysokość | 61 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS |
| Kolory frontów/korpusu | Dąb Sonoma/Dąb Truflowy |
| Ilość półek | 1 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
| Waga | 26 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!