Łoże z pojemnikiem na pościel 180x200 ATE AT15 Liveo
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko z pojemnikiem na pościel ATE AT15
| WYMIARY | |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 188 cm |
| Głębokość | 220 cm |
| INNE | |
| Stelaż | TAK, na metalowej ramie z listwami drewnianymi |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Powierzchnia spania | 180x200 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Kolor tkaniny widoczny na zdjęciu | Amor 4322 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!