Łóżko Lille 13
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko LILLE 13 z kolekcji ML MEBLE
Dzięki zakupom w sklepie nowakmeble.eu skomponujesz przestrzeń w tym samym stylu, a Twoja sypialnia stanie się idealnym środowiskiem dobrego odpoczynku.
Cechy dodatkowe :
- laminowana płyta meblowa,
- obrzeże ABS
| WYMIARY | |
| Wysokość | 98 cm |
| Szerokość | 147 cm |
| Głębokość | 222 cm |
| Wysokość zanóżka | 39 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta wiórowa,tkanina |
| Kolor | biały/szary |
| Stelaż | brak- opcja dodatkowa |
| Pojemnik na pościel | brak- opcja dodatkowa |
| Powierzchnia spania | 140x200 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 79 kg |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!