Łóżko kontynentalne Bergen 180x200 [LINNEO] z podwójnym pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko kontynentalne Bergen
Łóżko kontynentalne Bergen oferuje maksymalny komfort dzięki sprężynom kieszeniowym i dołączonemu toperowi.
Posiada podwójny pojemnik na pościel, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Łóżko jest umieszczone na wysokich nogach, co ułatwia sprzątanie, także przy użyciu odkurzaczy typu iRobot.
Możliwość wyboru spośród szerokiej gamy tkanin i kolorów pozwala na dostosowanie łóżka do indywidualnych potrzeb i gustu.
Łóżko zostało wyposażone w podwójny pojemnik na pościel.

Mega komfort dzięki sprężynom kieszeniowym.

| WYMIARY | |
| Wysokość | 112 cm |
| Szerokość | 181 cm |
| Głębokość | 208 cm |
| Wysokość zanóżka | 52 cm |
| Powierzchnia spania | 180 x 200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Wypełnienie | sprężyny kieszeniowe |
| Pojemnik na pościel | TAK, podwójny |
| Materac w zestawie | TAK, z toperem w cenie łóżka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!