Łóżko tapicerowane Bendi 160x200 z pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Bendi 160x200
Łóżko tapicerowane Bendi to doskonały wybór dla osób ceniących sobie nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz. Jego minimalistyczna forma z delikatnymi zaokrągleniami na zagłówku nadaje mu świeży i nowoczesny wygląd, który doskonale wpisuje się w aktualne stylizacje sypialni.
Miękka i przyjemna forma łóżka Bendi zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania, umożliwiając relaks i odpoczynek po dniu pełnym wyzwań. Wysokie nóżki dodają konstrukcji lekkości i elegancji, jednocześnie nadając mu solidnej podstawy.
Łóżko Bendi to doskonałe połączenie nowoczesnego designu, wygody i funkcjonalności, które sprawią, że każda sypialnia stanie się nie tylko miejscem do spania, ale także elegancką i komfortową strefą relaksu i regeneracji.



| WYMIARY | |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 169 cm |
| Głębokość | 217 cm |
| Wysokość zanóżka | 43 cm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
| Powierzchnia do spania | 160x200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Pojemnik na pościel | TAK, pojemnik na ramie metalowej |
| Materac w zestawie | NIE, należy dokupić |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!