Łóżko tapicerowane Calypso 160x200 [WERSAL] z systemem regulacji stelaża
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Calypso [WERSAL]
Zobacz z bliska dostępne tkaniny, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
Łóżko tapicerowane Calypso to propozycja, która łączy przytulną tapicerkę z ciepłem naturalnych akcentów.
Drewniane wykończenia dodają mu charakteru i sprawiają, że świetnie pasuje zarówno do jasnych, spokojnych sypialni, jak i bardziej wyrazistych aranżacji.
Manualna regulacja wysokości stelaża pozwala dopasować łóżko do własnych potrzeb i preferowanego komfortu.
Calypso jest dostępne w szerokiej gamie tkanin i kolorów, dzięki czemu łatwo stworzysz wersję idealną do swojej sypialni.
1. Pobierz aplikację na telefon i zobacz jak łóżko będzie wyglądać w Twoim salonie. Na razie wirtualnie, ale już niedługo...

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wp.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 178 cm |
| Głębokość | 222 cm |
| Wysokość zanóżka | 46 cm |
| Wysokość nóżek | 14 cm |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 cm |
| INNE | |
| Matreriał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Materac | NIE, należy dokupić |
| Stelaż | TAK |
| Dodatkowe funkcje | manualna regulacja wysokości stelaża |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!