Łóżko tapicerowane Diun 140x200 z pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Diun
Łóżko tapicerowane Diun to doskonały wybór dla tych, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Jego minimalistyczna forma z delikatnymi zaobleniami na zagłówku nadaje mu nowoczesny i stylowy wygląd, który doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje sypialni.
Miękka i przyjemna forma łóżka Diun gwarantuje komfort użytkowania, zapewniając relaksujący wypoczynek po dniu pełnym wyzwań. Charakterystycznym elementem tego modelu jest brak nóżek, co sprawia, że łóżko jest osadzone bezpośrednio na ziemi, nadając pomieszczeniu nowoczesny i schludny wygląd. Ta cecha dodaje również lekkości całej konstrukcji.
Pojemnik na pościel
Do wyboru: brak pojemnika/stelaż EasyPack/Pojemnik otwierany od przodu
| WYMIARY | |
| Wysokość | 113 cm |
| Szerokość | 166 cm |
| Głębokość | 225 cm |
| Wysokość zanóżka | 37 cm |
| Powierzchnia do spania | 140x200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | NIE, należy dokupić |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!