Łóżko tapicerowane Dolce 160x200 [LINNEO] z pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Dolce
Łóżko tapicerowane Dolce oferuje idealne połączenie elegancji i funkcjonalności.
Wyposażone w solidną stalową ramę oraz wzmocnione listwy sprężynowe (48 sztuk), zapewnia trwałość i komfort użytkowania.
Dzięki podnośnikowi gazowemu, pojemnik na pościel jest łatwo dostępny, co sprawia, że przechowywanie rzeczy jest niezwykle wygodne.
Dostępne w szerokiej gamie tkanin i kolorów, łóżko Dolce pozwala na idealne dopasowanie do każdego wnętrza.
Łóżko zostało wyposażone w pojemnik na pościel.

| WYMIARY | |
| Wysokość | 113 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Głębokość | 222 cm |
| Wysokość zanóżka | 41 cm |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Dodatkowe elementy | stalowa rama, wzmocnione listwy sprężynowe (48szt.), podnośnik gazowy |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | NIE, należy dokupić |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!