Łóżko tapicerowane Hatton 180x200 z pojemnikiem na pościel [COMFORTEO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Hatton 180 x 200
Łóżko tapicerowane Hatton wyróżnia się minimalistyczną formą oraz miękkim i puszystym zagłówkiem z charakterystycznym wciągiem. Dzięki wysokim nóżkom łóżko nabiera lekkości, a także ułatwia utrzymanie czystości pod nim. Model jest dostępny w trzech różnych rozmiarach, co pozwala dopasować go do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.
Łóżko Hatton to doskonałe połączenie elegancji, prostoty i praktyczności, które sprawi, że każda sypialnia stanie się nie tylko miejscem do wypoczynku, ale także estetyczną przestrzenią do relaksu i regeneracji.
Pojemnik na pościel
Łóżko zostało wyposażone w pojemnik na pościel otwierany od frontu.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 189 cm |
| Głębokość | 217 cm |
| Wysokość zanóżka | 43 cm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
| Powierzchnia do spania | 180x200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Pojemnik na pościel | TAK, pojemnik na ramie metalowej |
| Materac w zestawie | NIE, należy dokupić |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!