Łóżko tapicerowane Lahti 180x200 [LINNEO] z pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Lahti
Łóżko tapicerowane Lahti to połączenie nowoczesnego designu i praktycznych rozwiązań.
Solidna stalowa rama oraz wzmocnione listwy sprężynowe (48 sztuk) zapewniają trwałość i komfort użytkowania.
Dzięki podnośnikowi gazowemu, dostęp do pojemnika na pościel jest niezwykle łatwy.
Łóżko stoi na wysokich nogach, co czyni je idealnym dla odkurzaczy typu iRobot.
Można je dopasować do każdego wnętrza, wybierając spośród szerokiej gamy tkanin i kolorów, oraz czterech najpopularniejszych szerokości.
Łóżko zostało wyposażone w pojemnik na pościel.

| WYMIARY | |
| Wysokość | 107 cm |
| Szerokość | 189 cm |
| Głębokość | 218 cm |
| Wysokość zanóżka | 38 cm |
| Wysokość nóżek | 10 cm |
| Powierzchnia spania | 180 x 200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Dodatkowe elementy | stalowa rama, wzmocnione listwy sprężynowe (48szt.), podnośnik gazowy, mebel na wysokich nogach idealny dla odkurzaczy typu iRobot |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | NIE, należy dokupić |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!