Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel Azurro 180x200 [QUARTO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Azurro 180x200
Łóżko Azurro to połączenie luksusu, elegancji i funkcjonalności.
Jego szeroka rama oraz miękko obite zagłówki tworzą zaproszenie do cudownego relaksu.
Wykonane z solidnych materiałów, z uwzględnieniem detali takich jak dekoracyjne przeszycia, stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących wyjątkowego mebla do sypialni.
Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji.
Dzięki solidnej konstrukcji z płyty meblowej i metalowych narożników kątowych oraz stelażowi zapewniającemu swobodną cyrkulację powietrza, zapewnia komfortowy sen oraz długotrwałą wytrzymałość. Dodatkowo, duży pojemnik na pościel otwierany od frontu to praktyczne rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie porządku w sypialni.

- Przytulne i komfortowe łóżko tapicerowane z pojemnikiem
- Piękne, geometryczne przeszycia w romby
- Solidny drewniany stelaż w komplecie gwarantujący cyrkulację powietrza i stabilność
- Duży pojemnik na pościel z twardym dnem HDF
- Stabilna konstrukcja z płyty meblowej, wzmocniona metalowymi narożnikami
- Produkt jest nowy, fabrycznie zapakowany, do montażu
- Łatwy montaż z pomocą systemu zaczepów kątowych
| WYMIARY | |
| Wysokość | 86 cm |
| Szerokość | 220 cm |
| Głębokość | 238 cm |
| Wysokość zanóżka | 34 + 1,5 cm |
| Powierzchnia spania | 180x200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Stelaż | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 2 cm
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!