Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel Boston 160x200 [QUARTO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Boston
Młodzieżowe łóżko Boston z pojemnikiem na pościel to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nowoczesnego i funkcjonalnego mebla do swojej sypialni. Pokryte wysokogatunkową tkaniną, to łóżko emanuje spokojem i luksusem, doskonale wpisując się zarówno w minimalistyczne, jak i industrialne wnętrza.
Solidne, a zarazem miękkie wezgłowie zapewnia wygodę podczas czytania, a funkcjonalny pojemnik pomieści dodatkową pościel. Dzięki wysokiej jakości materiałom i stabilnej konstrukcji, to łóżko zapewni Ci komfortowy i wyjątkowy sen przez wiele lat.
WYKONANIE:
- wysokiej jakości nowoczesna taknina zewnętrzna Boston odcień Black
- duży pojemnik do przechowywania
- miękkie i puszyste wezgłowie o wysokości 120 cm i grubości 15 cm,
- estetycznie wykończony pojemnik, dno wykonane z solidnej płyty HDF
- łóżko wyposażone zostało w stelaż o podbudowie metalowej z 36 listwami sprężynującymi ze sklejki drewnanej
- łatwy i stabilny montaż poprzez system zaczepów kątowych
- pojemnik otwierany jest od frontu
- materac zagłębia się w ramie łóżka na 7 cm
| WYMIARY | |
| Wysokość | 86 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 240 cm |
| Wysokość zanóżka | 34 + 1,5 cm |
| Powierzchnia spania | 160x200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Stelaż | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 2 cm
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!