Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel Chester I 180x200
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Chester I 180x200 [QUARTO]
Łóżko tapicerowane Chester to połączenie elegancji klasycznego wzornictwa z praktycznymi funkcjami. Jego wyróżniające się zagłowie z głębokimi pikowaniami oraz ozdobne guziki dodają mu szyku i uroku.
Solidne wykonanie gwarantuje niezawodność na wiele lat użytkowania. Stelaż łóżka otwiera się od frontu, a duży pojemnik zapewnia dodatkowe miejsce na pościel i poduszki. Drewniane nogi w kształcie litery "L" dodają mu dodatkowego uroku.
To łóżko to nie tylko wygoda, ale także stylowy element wystroju sypialni.
Łóżko w standardzie jest wyposażone w stelaż o podbudowie drewianej:

Możliwe jest zamówienie innego rodzaju stelaża (patrz: opcje konfiguracji)
| WYMIARY | |
| Wysokość | 97 cm |
| Szerokość | 198 cm |
| Głębokość | 225 cm |
| Wysokość zanóżka | 30 + 4 cm |
| Powierzchnia spania | 180 x 200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Stelaż | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 2 cm
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!