Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel Como 160x200 [QUARTO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Como 160x200 [QUARTO]
Ekskluzywne łóżko Como z pojemnikiem i stelażem to połączenie wyrafinowanego luksusu i funkcjonalności.
Jego szeroka rama oraz miękkie, watowane zagłówki, emanują elegancją i wygodą. Boki konstrukcji sięgają niemal podłogi, pozostawiając przestrzeń dla cyrkulacji powietrza pod łóżkiem. Solidna konstrukcja z płyty meblowej i metalowych narożników kątowych gwarantuje niezawodność i trwałość. Stelaż materaca zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, chroniąc materac przed wilgocią i pleśnią. Łóżko jest łatwe w montażu dzięki systemowi zaczepów kątowych. Duży pojemnik na pościel, otwierany od frontu, zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.
To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wyjątkowego połączenia luksusu i funkcjonalności w swojej sypialni.
BUDOWA:
- Bardzo wytrzymała i stabilna konstrukcja zbudowana z płyty meblowej, wzmacniana dodatkowo metalowymi narożnikami kątowymi
- Solidny stelaż materaca zapewniający swobodną cyrkulację powietrza dla komfortu termicznego osoby śpiącej, zapobiegający zawilgoceniu materaca chroniąc go przed powstawaniem grzybów i pleśni oraz spełniający warunki gwarancyjne większości producentów materacy
- Bardzo łatwy i szybki montaż za pomocą systemu zaczepów kątowych
- Duży pojemnik na pościel ( 2 komory) otwierany od frontu
- Dno pojemnika wykonane w wytrzymałej płyty HDF
| WYMIARY | |
| Wysokość | 86 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 240 cm |
| Wysokość zanóżka | 36 cm |
| Powierzchnia spania | 160x200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Stelaż | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 2 cm
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!