Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel Porto 160x200
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Porto
Łóżko Porto to połączenie niezwykłej wygody i klasycznego stylu.
Duży i miękki zagłówek zapewnia komfortowy odpoczynek podczas czytania książki. Dodatkowo, łóżko posiada obszerny pojemnik na pościel, który otwiera się na wysięgnikach do góry, umożliwiając maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 97 cm |
| Szerokość | 178 cm |
| Głębokość | 225 cm |
| Wysokość zanóżka | 30 + 4 cm |
| Powierzchnia spania | 160x200 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Stelaż | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Materac w zestawie | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 2 cm
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!