MASSIVE stół rozkładany 160-250x90x77 cm jasny dąb/czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Stół Massive z kolekcji HALMAR
Stół w jadalni lub salonie to ważny mebel podczas rodzinnych spotkań i serwowania posiłków. Powinien być wybrany tak, by dawał potrzebną przestrzeń podczas jedzenia posiłków i stanowił stylową dekorację otoczenia. Jedno jest pewne: zanim kupisz ten stół, musisz przede wszystkim zmierzyć przestrzeń, w której stanie, by nie zajmował za dużo miejsca. Zawsze możesz też dostawić go do ściany, gdy nie jest używany, by zyskać więcej miejsca w pomieszczeniu.
W sklepie internetowym Nowak Meble kupisz stół, który z powodzeniem może stanąć nie tylko w jadalni, ale też w salonie. Pomyśl o tym, jak ten model będzie komponował się z krzesłami oraz pozostałym wyposażeniem. Kiedy podejmiesz decyzję, nie zwlekaj z zakupem: u nas kupisz stół w najlepszym stosunku jakości do ceny.
| WYMIARY | |
| Długość | 60-250 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 77 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta fornirowana + drewno lite + stal malowana proszkowo |
| Kolory frontów/korpusu | jasny dąb + czarny |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 86 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | przedłużki do blatu 45x90 cm - 2 szt. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!