MAURYCY stół kolor ciemny orzech
Cena regularna:
towar niedostępny
Stół MAURYCY z kolekcji HALMAR
Stół w jadalni lub salonie to ważny mebel podczas rodzinnych spotkań i serwowania posiłków. Powinien być wybrany tak, by dawał potrzebną przestrzeń podczas jedzenia posiłków i stanowił stylową dekorację otoczenia. Jedno jest pewne: zanim kupisz ten stół, musisz przede wszystkim zmierzyć przestrzeń, w której stanie, by nie zajmował za dużo miejsca. Zawsze możesz też dostawić go do ściany, gdy nie jest używany, by zyskać więcej miejsca w pomieszczeniu. W sklepie internetowym Nowak Meble kupisz stół, który z powodzeniem może stanąć nie tylko w jadalni, ale też w salonie. Pomyśl o tym, jak ten model będzie komponował się z krzesłami oraz pozostałym wyposażeniem. Kiedy podejmiesz decyzję, nie zwlekaj z zakupem: u nas kupisz stół w najlepszym stosunku jakości do ceny.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 76 cm |
| Min. szerokość | 118 cm |
| Max. szerokość | 158 cm |
| Głębokość | 75 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa laminowana + ABS + MDF laminowany |
| Kolor | ciemny orzech |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Rozkładanie | tak |
| Waga | 32 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!