MODENA 180 łóżko z szufladami popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko Modena 180 z kolekcji Halmar
Łóżko jest centralnym elementem pokoju i wszystkie inne meble muszą do niego pasować. Dzięki temu skomponujesz przestrzeń w tym samym stylu, a Twoja sypialnia stanie się zintegrowanym środowiskiem dobrego odpoczynku. Prezentowany model łóżka spełnia jednak nie tylko funkcję estetyczną, która pasuje do aktualnych trendów aranżacyjnych. Dzięki wytrzymałemu materiałowi oraz odpowiedniemu stelażowi sprzyja wypoczynkowi i wygodzie. Ma konstrukcję, która zapewnia stabilne podparcie ciała, więc obudzisz się rześki i wypoczęty. Postaw na łóżko wysokiej jakości – wygodne, o wytrzymałej budowie, na spokojne noce i relaksujące poranki. Dzięki możliwości wyboru preferowanego rozmiaru, który najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni i potrzeb, zyskujesz idealną powierzchnią do snu.

| WYMIARY | |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 185 cm |
| Długość | 220 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina |
| Kolor | popielaty |
| Stelaż w zestawie | TAK |
| Materac w zestawie | NIE |
| Pojemnik na pościel w zestawie | szuflady |
| Powierzchnia spania | 180x200 cm |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 115 kg |
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!