Narożnik AMSTERIX [LINNEO] - promocja tkaniny Poso 03 i Poso 22
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Amsterix - Linneo - wysyłka w 7 dni roboczych
Narożnik UNIWERSALNY
Tkanina: POSO 03, POSO 22


Narożnik z funkcją spania AMSTERIX
Narożnik Amsterix to znakomite połączenie stylu i funkcjonalności, które wniesie wyjątkowy charakter do Twojego salonu. Jego uniwersalna konstrukcja umożliwia montaż z dowolnej strony, co daje Ci pełną swobodę w aranżacji przestrzeni. Postaw narożnik Amsterix na środku salonu i podziwiaj jego elegancję z każdej strony, dzięki tapicerowanemu tyłowi. Innowacyjny mechanizm umożliwiający rozkładanie w łatwy i szybki sposób, zapewniając dodatkową wygodę w codziennym użytkowaniu. Wystarczy chwila, by piękny narożnik przekształcić w wygodne miejsce do spania, zapewniając komfortowy sen i wypoczynek. Elegancka tkanina sztruksowa Ambience dodaje narożnikowi wyjątkowego uroku i luksusowego wykończenia.
Wymiary:
- Szerokość całkowita: 213cm
- Głębokość całkowita: 158cm
- Wysokość całkowita: 100cm
- Wysokość do siedziska: 46cm
- Powierzchnia spania: 213 x 150cm
Cechy charakterystyczne:
- Narożnik uniwersalny (strona do wyboru podczas montażu)
- Tapicerowany tył - postaw narożnik na środku salonu i prezentuj go z każdej strony
- Funkcja spania - z pięknego narożnika przetransformuj go w wygodne miejsce do spania
- Automat DL - umożliwiający rozkładanie w łatwy i szybki sposób
- Pojemnik napościel - w narożniku schowasz niezbędne rzeczy do spania i nie tylko
| WYMIARY | |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 213 cm |
| Głębokość | 158 cm |
| Powierzchnia spania | 150 x 213 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu bonel |
| Strona narożnika | uniwersalna |
| Rodzaj i kolor | POSO |
| Wybarwienie nóżek | czarne |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu - w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko. |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!