Narożnik Alvin XL [WERSAL] z elektryczną regulacją głębokości siedziska
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Alvin XL
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
Narożnik Alvin XL to nowoczesna propozycja, która łączy wygodę codziennego użytkowania z wyrazistym designem.
Elektrycznie wysuwane siedzisko oraz regulowane zagłówki pozwalają łatwo dopasować mebel do chwili relaksu.
Charakterystyczna bryła osadzona nisko przy podłodze, zaokrąglony boczek i dekoracyjne pikowania nadają mu wyjątkowego stylu.
Model dostępny jest w trzech rozmiarach: S, L oraz XL, dzięki czemu można dopasować go do różnych wnętrz i potrzeb.
Alvin XL świetnie sprawdzi się w salonie, w którym liczą się zarówno komfort, jak i efektowny wygląd.


| WYMIARY | |
| Wysokość | 77 / 97 cm |
| Szerokość | 393 cm |
| Głębokość | 205 / 168 cm |
| Wysokość zanóżka | 45 cm |
| INNE | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Automat | elektryczna regulacja głębokości siedziska |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/ podłokietnika |
| Wypełnienie | sprężyna falista |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!