Narożnik Arles [Benix] z elektrycznie regulowaną głębokością siedziska
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Arles [BENIX]
Narożnik Arles to efektowny, nowoczesny mebel o lekkiej formie, osadzony na wysokich, smukłych nogach, które dodają mu wizualnej lekkości i ułatwiają sprzątanie pod meblem. Pikowane siedziska i szerokie podłokietniki zapewniają wysoki komfort wypoczynku, a prosta linia bryły sprawia, że narożnik dobrze wpisuje się w eleganckie, współczesne aranżacje.
Model wyposażony jest w elektrycznie regulowane siedzisko, które pozwala płynnie zwiększyć głębokość i dostosować pozycję odpoczynku do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem są ruchome zagłówki, umożliwiające wygodne podparcie głowy i karku podczas relaksu lub oglądania telewizji. Narożnik Arles dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, co ułatwia dopasowanie go do charakteru salonu i pozostałych mebli.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 281 cm |
| Głębokość | 133 cm |
| Wysokość oparć | 61 / 81 / 96 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedzisk | 67 / 87cm, 170 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna ZIG ZAG typ B, pianka T 28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T23/15 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Dodatkowe funkcje | elektryczny wysuw siedziska, 3 ruchome zagłówki |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
DL należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!