Narożnik Athena [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Athena
Narożnik Athena to kwintesencja elegancji i funkcjonalności, doskonały wybór do nowoczesnych wnętrz.
Charakteryzuje się wygodnym siedziskiem wykonanym z połączenia sprężyn falistych i wysokoelastycznej pianki, co zapewnia optymalny komfort na co dzień.
Praktyczna funkcja spania typu DL pozwala w szybki sposób przekształcić mebel w wygodne miejsce do spania, a pojemnik na pościel zwiększa jego użyteczność.
Wytrzymały stelaż z drewna sosnowego gwarantuje trwałość, a czarne metalowe nóżki dodają narożnikowi nowoczesnego charakteru.
Athena łączy w sobie estetykę, komfort i praktyczność, stając się stylowym centrum każdego salonu.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 290 cm |
| Głębokość | 103 / 175 cm |
| Wysokość oparć | 53 / 73 / 85 cm |
| Głębokość oparć | 88 / 158 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Powierzchnia spania | 132 x 236 cm |
| Pojemnik na pościel | 134 x 62 x 13 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny ZAG ZAG typu B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparć | sprężyny ZAG ZAG typu A, pianka T25/42 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, płyty MDF oraz kartonu tapicerskiego |
| Nóżki | plastikowe, metalowe |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | jeden |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!