Narożnik Bari [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Bari
Narożnik Bari to komfortowy model do salonu, który łączy nowoczesny wygląd z praktycznymi rozwiązaniami.
Dzięki szerokiej dostępności kolorów i tkanin łatwo dopasujesz go do wnętrz w różnych stylach.
To dobry wybór dla osób, które szukają funkcjonalnego narożnika do codziennego wypoczynku, a jednocześnie chcą zachować estetyczny, dopracowany wygląd strefy dziennej.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 266 cm |
| Głębokość | 185 / 104 cm |
| Wysokość oparć | 55 / 74 /91 cm |
| Głębokość siedzisk | 170/148, 87/65 cm |
| Powierzchnia spania | 130 x 226 cm |
| Pojemnik na pościel | 138 x 65 x 22,5 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!