Narożnik Bergamo [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Bergamo
Narożnik Bergamo to stylowy i funkcjonalny mebel, doskonale wpisujący się w nowoczesne aranżacje wnętrz.
Wyposażony w funkcję spania typu DL i pojemnik na pościel, zapewnia komfort zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas okazjonalnych potrzeb.
Narożnik Bergamo to idealne połączenie wygody, funkcjonalności i nowoczesnego designu, które z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 238 cm |
| Głębokość | 97 / 162 cm |
| Wysokość oparć | 63 / 79 /92 cm |
| Głębokość oparć | 78 / 145 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Powierzchnia spania | 121 x 210 cm |
| Pojemnik na pościel | 108 x 65 x 13 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny ZIG ZAG typu B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparć | sprężyny ZIG ZAG typu A, pianka T25/42 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, płyty MDF oraz kartony tapicerskiego |
| Nóżki | metalowe |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!