Narożnik Besso [WERSAL]
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Besso
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
Narożnik Besso to przytulna i nowoczesna propozycja do salonu, która zachwyca miękką linią oraz zaokrągloną bryłą zgodną z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.
Zestaw miękkich poduszek zapewnia wygodne podparcie i sprzyja codziennemu relaksowi.
Model łączy w sobie komfort użytkowania z estetyką, która doskonale odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach.
To idealny wybór do wnętrz, w których liczy się zarówno wygoda, jak i spokojny, przyjazny charakter mebla.
Besso tworzy w salonie atmosferę lekkości i domowego ciepła.


| WYMIARY | |
| Wysokość | 90 / 74 cm |
| Szerokość | 278 cm |
| Głębokość | 130 / 168 cm |
| Wysokość zanóżka | 44 cm |
| INNE | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Wypełnienie | sprężyna falista |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!