Narożnik Bruce [Benix] na wysokich nóżkach
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Bruce [BENIX]
Narożnik Bruce to nowoczesny model o lekkiej, wyważonej bryle, osadzony na wysokich, smukłych nogach, które dodają mu wizualnej lekkości i ułatwiają utrzymanie czystości pod meblem.
Głębokie siedziska z dekoracyjnym pikowaniem oraz miękkie oparcie sprzyjają wygodnemu relaksowi w pozycji siedzącej i półleżącej.
Proste podłokietniki i ponadczasowa forma narożnika sprawiają, że Bruce dobrze wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne aranżacje salonu, a szeroka oferta tkanin pozwala dopasować go do różnych wnętrz.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 273cm |
| Głębokość | 99 cm |
| Wysokość oparć | 89 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedziska | 68-94, 127-153 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | pas elastyczny, pianka szarpana |
| Wypełnienie oparcia | pianka T25/42 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T25/42 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego,i płyty pilśniowej |
| Nóżki | metalowe, plastikowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
DL należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!