Narożnik Calvano XL [WERSAL] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Calvano
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
Narożnik Calvano to nowoczesna propozycja stworzona z myślą o maksymalnym komforcie codziennego wypoczynku.
Elektrycznie wysuwane siedzisko pozwala zwiększyć głębokość relaksu aż do 60 cm, dzięki czemu mebel łatwo dopasowuje się do indywidualnych potrzeb.
Praktyczny pojemnik na pościel zwiększa funkcjonalność narożnika i pomaga lepiej zorganizować przestrzeń w salonie.
Bryła osadzona nisko przy ziemi nadaje mu wyrazisty, współczesny charakter.
Calvano dostępny jest w rozmiarach S, L i XL, co ułatwia dopasowanie go do różnych wnętrz i układów pomieszczeń.


| WYMIARY | |
| Wysokość | 91 / 71 cm |
| Szerokość | 351 cm |
| Głębokość | 220 / 175 cm |
| Wysokość zanóżka | 43 cm |
| Pojemnik na pościel | 20 x 92 x 206 cm |
| Powierzchnia spania | 120 x 290 cm |
| INNE | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Wypełnienie | sprężyna falista |
| Automat | super wysuw |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/ podłokietnika |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!