Narożnik Campo A2F-LSA [PUSZMAN] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Campo
Narożnik modułowy Campo w układzie A2F-LSA to elegancka i wygodna propozycja do salonu, która łączy nowoczesny wygląd z codzienną funkcjonalnością.
Miękka bryła, szeroka leżanka i wyraźnie zaznaczone podziały siedzisk nadają mu przyjazny, dopracowany charakter.
Regulowane zagłówki pozwalają wygodnie dopasować pozycję podczas relaksu, oglądania filmu czy rozmowy.
Dodatkowym atutem jest funkcja spania oraz pojemnik na pościel, które zwiększają praktyczność mebla na co dzień.
Campo w tej wersji świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, w których liczy się zarówno estetyka, jak i komfort użytkowania.
Na wizualizacji pufa w promocyjnej tkaninie Golden 25
DL należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 79 / 92 cm |
| Szerokość | 296 cm |
| Głębokość | 185 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 230 x 130 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, pianka PU 30 kg/m3 |
| Automat | DL |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!