Narożnik Campo LOTTSL-2F-B-LSA [PUSZMAN] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Campo
Narożnik modułowy Campo w układzie LOTTSL-2F-B-LSA to rozbudowana propozycja, która tworzy przestronną i komfortową strefę wypoczynku w samym centrum domu.
Układ w kształcie litery U sprzyja codziennemu relaksowi, spotkaniom z bliskimi i wspólnemu spędzaniu czasu w większym gronie.
Miękka, zaokrąglona bryła, szerokie siedziska oraz regulowane zagłówki podkreślają wygodny charakter mebla i pozwalają dopasować go do różnych potrzeb.
Dodatkowym atutem są funkcja spania oraz dwa pojemniki, które zwiększają praktyczność narożnika na co dzień. W tej wersji Campo wyróżnia się także funkcjonalnym barkiem z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak miejsce na napój, uchwyt na telefon czy lampka do czytania.
To nowoczesny narożnik dla osób, które oczekują od mebla nie tylko wygody, ale też pełnej funkcjonalności.
Na wizualizacji pufa w promocyjnej tkaninie Golden 25
DL należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 79 / 92 cm |
| Szerokość | 398 cm |
| Głębokość | 204 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 210 x 130 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, pianka PU 30 kg/m3 |
| Automat | DL |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!