Narożnik Campo LOTTSL-2FA [PUSZMAN] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Campo
Narożnik modułowy Campo w układzie LOTTSL-2FA to wygodna i funkcjonalna propozycja do salonu, stworzona z myślą o codziennym relaksie.
Rozbudowany układ z leżanką, miękkie linie i szerokie siedziska nadają mu przytulny charakter oraz zachęcają do odpoczynku.
Regulowane zagłówki pozwalają łatwo dopasować komfort siedzenia do własnych potrzeb, niezależnie od tego, czy odpoczywasz, rozmawiasz czy oglądasz film.
Dodatkowym atutem jest funkcja spania oraz pojemnik ukryty w leżance, które zwiększają praktyczność mebla na co dzień.
Campo w tej wersji łączy nowoczesny wygląd z wygodą i rozwiązaniami, które świetnie sprawdzają się w domowym wnętrzu.
Na wizualizacji pufa w promocyjnej tkaninie Golden 25
DL należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 79 / 92 cm |
| Szerokość | 289 cm |
| Głębokość | 204 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 210 x 130 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, pianka PU 30 kg/m3 |
| Automat | DL |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!