Narożnik Elche [Benix] z ruchomymi zagłówkami
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Elche [BENIX]
Narożnik Elche to nowoczesny model o dopracowanej formie, osadzony na smukłych nogach, które podkreślają lekką linię mebla i ułatwiają utrzymanie porządku w salonie. Głębokie, pikowane siedziska oraz szerokie podłokietniki zapewniają wysoki komfort codziennego wypoczynku.
Narożnik wyposażono w ruchome zagłówki, które pozwalają dopasować wysokość podparcia głowy i karku do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem są przesuwane oparcia, dzięki którym w prosty sposób zwiększysz głębokość siedziska i zyskasz jeszcze bardziej relaksującą pozycję. Model Elche dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, co ułatwia dopasowanie go do różnych aranżacji wnętrz.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 281, 214 cm |
| Głębokość | 113 cm |
| Wysokość oparć | 61 / 81 / 96 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 63-77 , 170 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny ZIG ZAG typ B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T23/15 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty MDF i sklejki |
| Nóżki | metalowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
DL należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!