Narożnik Enjoy [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Enjoy [BENIX]
Narożnik Enjoy od firmy Benix to model, który urzeka prostotą, solidnym wykonaniem i praktycznością. Jego kompaktowe wymiary czynią go idealnym rozwiązaniem do mniejszych mieszkań, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni.
Wysokie, drewniane nóżki dodają narożnikowi Enjoy lekkości i ułatwiają utrzymanie czystości pod meblem. Minimalistyczna forma, pozbawiona zbędnych przeszyć czy pikowań, doskonale komponuje się z modnymi obecnie tkaninami strukturalnymi, takimi jak plecionki, boucle czy sztruks, które nadają meblom wyjątkowy charakter.
Funkcjonalność narożnika Enjoy, połączona z najwyższej jakości materiałami użytymi do jego produkcji, gwarantuje trwałość i wygodę przez wiele lat. Duża powierzchnia spania zapewnia wygodne miejsce dla gości, a praktyczny pojemnik na pościel bez problemu pomieści koce i poduszki, pomagając utrzymać porządek w salonie.
Dzięki systemowi rozkładania typu DL zapewnia łatwą i szybką zmianę w przestrzeń do spania.
Grafika poglądowa:
Wyposażony w pojemnik na pościel, umożliwia praktyczne przechowywanie.
Solidna konstrukcja z drewna sosnowego oraz wypełnienie sprężyną falistą i pianką poliuretanową gwarantują komfort użytkowania.
Drewniane nóżki dostępne w czterech kolorach dopełniają elegancki wygląd mebla.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 254 cm |
| Głębokość | 167 cm |
| Wysokość oparć | 76 / 89 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedzisk | 167 / 93 cm |
| Pojemnik na pościel | 138 x 58 x 16 cm |
| Powierzchnia spania | 225 x 121 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista, pianka poliuretanowa 25/42 |
| Wypełnienie oparcia | pianka 25/42 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka 16.20 |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | drewniane, kolor do wyboru |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!