Narożnik Felipe [Benix] U-podobny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Felipe
Narożnik Felipe to przestronny model o nowoczesnej, symetrycznej bryle, który dobrze wypełnia strefę wypoczynkową w salonie. Głębokie siedziska z dekoracyjnym pikowaniem oraz wysokie oparcia zapewniają komfort zarówno podczas codziennego relaksu, jak i dłuższego wypoczynku.
Mebel wyposażono w funkcję spania, dzięki czemu w prosty sposób zamienisz narożnik w wygodną powierzchnię nocnego wypoczynku.
Wyposażony w system rozkładania typu DL, zapewnia łatwe przekształcenie w wygodne miejsce do spania.
Pod siedziskiem znajduje się praktyczny pojemnik na pościel, idealny do przechowywania kołder, poduszek i dodatkowych tekstyliów bez zajmowania miejsca w szafach.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 356 cm |
| Głębokość | 182 cm |
| Wysokość oparć | 53 / 73 / 90 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedzisk | 83/ 56, 163-136, 204-117 cm |
| Pojemnik na pościel | 127 x 59 x 15 cm |
| Powierzchnia spania | 301 x 127 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna ZIG ZAG typu B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T14/19 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe oraz plastikowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!