Narożnik Felipe z otomaną [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Felipe
Narożnik Felipe to nowoczesny model o zwartej, lekkiej bryle, który świetnie organizuje strefę wypoczynkową w salonie. Głębokie, miękkie siedziska z dekoracyjnym pikowaniem oraz wygodne oparcia sprzyjają komfortowemu relaksowi na co dzień.
Mebel wyposażony jest w praktyczną funkcję spania, dzięki czemu w prosty sposób zmienisz narożnik w wygodne miejsce nocnego wypoczynku.
Wyposażony w system rozkładania typu DL, zapewnia łatwe przekształcenie w wygodne miejsce do spania.
Pod siedziskiem znajduje się pojemny schowek na pościel, idealny do przechowywania kołder, poduszek i koców, co pozwala zaoszczędzić miejsce w szafach.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 265, 222 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość oparć | 53 / 73 / 90 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedzisk | 83 / 56, 204 / 177 cm |
| Pojemnik na pościel | 127 x 59 x 15 cm |
| Powierzchnia spania | 127 x 211 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna ZIG ZAG typu B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | sprężyna ZIG ZAG typu A, pianka T28/30 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej, płyty MDF oraz płyty HDF |
| Nóżki | metalowe oraz plastikowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!