Narożnik Futuro [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Futuro
Nowoczesny narożnik Futuro wyróżnia się eleganckim designem i komfortem użytkowania.
Jest możliwość dokupienia dodatkowego zagłówka, co z pewnością sprawi, że mebel będzie użytkowany z niezwykłą przyjemnością, a także umożliwi dopasowanie narożnika do indywidualnych potrzeb użytkownika.
W funkcji spania zastosowano system typu DF, który zapewnia wygodne i szybkie rozkładanie.
Solidny stelaż wykonany z drewna sosnowego, bukowego oraz różnorodnych płyt gwarantuje trwałość i stabilność.
W siedzisku użyto sprężyn falistych oraz pianki o wysokiej elastyczności, co zapewnia maksymalny komfort.
Nogi metalowe nadają narożnikowi nowoczesny, minimalistyczny charakter.
Co oznacza "funkcja spania w tkaninie właściwej"?
Po zaznaczeniu tej opjci część rozkładana (funkcja spania) będzie w takiej samej tkaninie jak cały mebel

| WYMIARY | |
| Szerokość | 292 cm |
| Głębokość | 180 cm |
| Wysokość oparć | 58 / 72 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedzisk | 79 / 155 cm |
| Pojemnik na pościel | 159,5 x 92 x 12 cm |
| Powierzchnia spania | 250 x 143 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista typu B, pianka PUR T28/30, HR 30/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T16/20 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Automat | DF |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, drewna bukowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej, płyty MDF, płyty HDF oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!