Narożnik Gamba L [WERSAL] z funkcją relax i przesuwanym oparciem
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Gamba
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
Narożnik Gamba to nowoczesna propozycja stworzona z myślą o maksymalnym komforcie codziennego wypoczynku.
Przesuwne oparcia i regulowane podłokietniki pozwalają łatwo dopasować mebel do własnych potrzeb, a niska bryła osadzona blisko ziemi nadaje mu elegancki, designerski charakter.
Efektowne przeszycia podkreślają nowoczesną linię modelu i dodają mu wyrazistości.
Gamba świetnie sprawdzi się w salonach, w których liczy się zarówno wygoda, jak i dopracowany wygląd.
Dostępność trzech rozmiarów ułatwia dopasowanie narożnika do różnych wnętrz i aranżacji.


| WYMIARY | |
| Wysokość | 92 cm |
| Szerokość | 302 / 292 cm |
| Głębokość | 113/103 / 212 cm |
| Wysokość zanóżka | 43 cm |
| INNE | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Automat | wysuwany podnóżek elektryczny (należy dokupić) |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/ podłokietnika, przesuwane oparcie |
| Wypełnienie | sprężyna falista |
| Boki | Jeden |
| Rozkładanie | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!