Narożnik Havana [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Havana
Narożnik Havana to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, idealne do każdego salonu.
Dzięki zastosowaniu systemu rozkładania typu DF, rozkładanie do spania jest wygodne i intuicyjne.
Wbudowany pojemnik na pościel zapewnia praktyczne miejsce do przechowywania.
Siedzisko wypełnione sprężyną falistą i pianką T28/30 oraz silikonowe wypełnienie poduszek oparciowych gwarantują komfort użytkowania.
Całość dopełniają eleganckie metalowe nogi, które nadają narożnikowi nowoczesny wygląd.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 272 cm |
| Głębokość | 173 cm |
| Wysokość oparć | 72 /89 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedzisk | 53 / 74 cm |
| Pojemnik na pościel | 164 x 93 x 15 cm |
| Powierzchnia spania | 143 x 220 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista, pianka 28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka 16/20 |
| Automat | DF |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!