Narożnik Lagos [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Lagos
Nowoczesny narożnik Lagos doskonale łączy styl z funkcjonalnością, oferując wygodną funkcję spania i pojemnik na pościel.
Mechanizm rozkładania typu DELFIN sprawia, że przekształcenie narożnika w łóżko jest szybkie i proste.
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tego narożnika w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
Komfort zapewniają sprężyny faliste oraz pianka poliuretanowa w siedzisku, a oparcia wypełnione są pianką o odpowiedniej elastyczności.
Dodatkowym atutem są trzy ruchome zagłówki z podnośnikami zapadkowymi.
Całość wsparta jest na chromowanych, plastikowych nogach, które dodają nowoczesnego charakteru.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 272 cm |
| Głębokość | 219 cm |
| Wysokość oparć | 68 / 85 cm |
| Głębokość siedzisk | 98 / 219 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Powierzchnia spania | 126 x 197 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista, pianka poliuretanowa |
| Wypełnienie oparcia | pianka |
| Wypełnienie podłokietników | pianka |
| Automat | DELFIN |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej i sklejki |
| Nóżki | plastikowe chromowane |
| Dodatkowe funkcje | trzy ruchome zagłówki |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!