Narożnik Lavos [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel i ruchomymi zagłówkami
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Lavos
Nowoczesny narożnik Lavos to elegancki mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel, idealny do każdego salonu.
Mechanizm typu DELFIN umożliwia łatwe rozkładanie, zapewniając dodatkowe miejsce do spania.
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tego narożnika w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
Siedzisko wyposażono w sprężynę falistą i piankę poliuretanową, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Oparcia oraz boczki wypełnione są pianką, co zapewnia odpowiednią miękkość i wsparcie.
Całość dopełniają solidne nogi – metalowe kształtowane i plastikowe – podkreślające nowoczesny styl mebla.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 272 cm |
| Głębokość | 219 cm |
| Wysokość oparć | 70 / 85 cm |
| Głębokość siedzisk | 98 / 219 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Powierzchnia spania | 126 x 197 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista, pianka poliuretanowa 28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka 18/30 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka 18/30 |
| Automat | DELFIN |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej i sklejki |
| Nóżki | metalowe kształtowane i nogi plastikowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!