Narożnik Lavos U [Benix] z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel i ruchomymi zagłówkami
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Lavos
Narożnik Lavos to nowoczesny mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel, idealny do stylowych i funkcjonalnych wnętrz.
Solidna konstrukcja oparta na drewnie sosnowym oraz wysokiej jakości materiały, takie jak sprężyna falista i pianka poliuretanowa, zapewniają wygodę i trwałość.
Dzięki automatowi typu DELFIN rozkładanie narożnika jest szybkie i wygodne.
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tej sofy w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca piankowego, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 346 cm |
| Głębokość | 223 / 172 cm |
| Wysokość oparć | 68 / 85 cm |
| Głębokość siedzisk | 141 / 192 / 57 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Powierzchnia spania | 126 x 270 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste, pianka poliuretanowa 28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka 18/30 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka 18/30 |
| Wykonanie | stelaż z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe, plastikowe |
| Automat | Delfin |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki (4) |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK, dwa pojemniki |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!