Narożnik Legaro [LINNEO] - promocja tkaniny NEVE
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Legaro
Promocja tkaniny NEVE 03,90

Narożnik Legaro to elegancki i funkcjonalny mebel, idealny do każdego salonu.
Wyposażony w sprężynę falistą, zapewnia komfort zarówno podczas siedzenia, jak i spania.
Posiada wygodne oparcie oraz funkcję spania, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza. Narożnik Legaro zawiera także pojemnik na pościel, który pomaga w utrzymaniu porządku.
System rozkładania DL umożliwia szybkie i łatwe przekształcenie narożnika w łóżko.
Dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych preferencji i stylu wnętrza.
System rozkładania DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 74/93 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Głębokość | 167 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 211 x 143 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny faliste |
| Strona narożnika | prawy |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu - w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko. |
| Boki | jeden |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!