Narożnik Leno [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Leno
Leno to nowoczesny narożnik Benix o lekkiej, eleganckiej formie, który dobrze sprawdzi się w salonie urządzonym zarówno klasycznie, jak i współcześnie.
Model oferuje funkcję spania oraz praktyczne wymiary.
Narożnik Leno dostępny jest w szerokiej gamie kolorów i tkanin, dzięki czemu łatwo dopasować go do własnego wnętrza.
To propozycja dla osób, które szukają wygodnego mebla wypoczynkowego łączącego estetykę z codzienną funkcjonalnością
| WYMIARY | |
| Szerokość | 254 cm |
| Głębokość | 212 / 104 cm |
| Wysokość oparć | 55 / 65 /79 / 95 cm |
| Głębokość siedzisk | 61/166 cm |
| Powierzchnia spania | 127 x 185 cm |
| Pojemnik na pościel | 197,5 x 92,5 x 17 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DF |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!