Narożnik Lizbona III [PUSZMAN] z funkcją spania i pojemnikiem
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Lizbona III
Meble z kolekcji Lizbona łączą w sobie wyjątkowy komfort z ponadczasowym designem. Wypełnienie składające się z wysokoelastycznej pianki oraz odpowiednio profilowanych sprężyn zapewnia poczucie wysokiego komfortu i luksusu. Niezależnie regulowane zagłówki umożliwiają dopasowanie mebla do własnych indywidualnych potrzeb.
Narożnik Lizbona III posiada funkcję spania codziennego oraz wbudowany pojemnik na pościel. Dzięki temu będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie mebel, który może przekształcić się nocą w wygodne łóżko.
Na wizualizacji narożnik w tkaninie Solar 80
System rozkładania narożnika: Delfin
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tego narożnika w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.

| WYMIARY | |
| Wysokość | 82-95 cm |
| Szerokość | 341 cm |
| Głębokość | 175 cm |
| Powierzchnia do spania | 274x130 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, profilowana sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna |
| Automat | system rozkładania Delfin |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!