Narożnik Lugano S [WERSAL] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Lugano
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
Narożnik Lugano to kompaktowa propozycja, która łączy wygodę codziennego użytkowania z praktycznymi rozwiązaniami do mniejszych wnętrz.
Funkcja spania, pojemnik na pościel oraz regulowane zagłówki sprawiają, że mebel doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas okazjonalnego nocnego wypoczynku.
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tej sofy w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca piankowego, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
Niewielkie rozmiary pozwalają łatwo dopasować go do ograniczonej przestrzeni, bez rezygnacji z komfortu.
To funkcjonalny narożnik, który dobrze odnajdzie się w nowoczesnym salonie.
Lugano stanowi praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i oszczędność miejsca.


| WYMIARY | |
| Wysokość | 99 / 86 cm |
| Szerokość | 268 cm |
| Głębokość | 101 / 174 cm |
| Wysokość zanóżka | 48 cm |
| Pojemnik na pościel | 15 x 70 x 137 cm |
| Powierzchnia spania | 213 x 130 cm |
| INNE | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Wypełnienie | sprężyna falista |
| Automat | Delfin |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/ podłokietnika |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!