Narożnik Madeira I [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Madeira
Nowoczesny narożnik Madeira to połączenie komfortu i elegancji, idealny do każdego nowoczesnego wnętrza.
Jest możliwość dokupienia dodatkowego zagłówka, co z pewnością sprawi, że mebel będzie użytkowany z niezwykłą przyjemnością, a także umożliwi dopasowanie narożnika do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Wyposażony w funkcję spania oraz dwa pojemniki na pościel, zapewnia wygodę i funkcjonalność, a zastosowany automat typu "DELFIN" ułatwia jego rozkładanie.
Stelaż wykonany z drewna sosnowego oraz płyt wiórowych i pilśniowych zapewnia trwałość, a sprężyny faliste oraz pianka poliuretanowa na siedzisku gwarantują komfort użytkowania.
Dodatkowo, narożnik wyposażony jest w 3 poduszki dekoracyjne i 3 zagłówki, które podkreślają jego nowoczesny charakter.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 280 cm |
| Głębokość | 184 cm |
| Wysokość oparć | 88 / 111 cm |
| Głębokość siedzisk | 68 / 152 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Pojemnik na pościel | 159 x 92 x 23 cm |
| Powierzchnia spania | 136 x 212 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista typu A, pianka poliuretanowa T28/30 oraz T25/42 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, drewna bukowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej, MDF, sklejki i kartonu |
| Automat | DELFIN |
| Nóżki | metalowe chromowane oraz plastikowe |
| Dodatkowe funkcje | 3 zagłówki, 3 poduszki dekoracyjne |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!